O nas

Poniżej w kilku słowach o naszej firmie

Firma RAC s.c. jest jedną z niewielu POLSKICH firm, które produkują komory klimatyczne typu walk-in, od projektu, montażu i serwisu do realnej obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Firma została założona jako spółka przez Tomasza Czaplę (ur.1976r) i Pawła Żaka (ur.1979r) w 2011 roku, a początki działalności przypadają na 2007 rok. Obecnie w rozwój firmy zaangażowanych jest dziesięć osób.

Paweł Żak skończył studia na Politechnice Wrocławskiej na specjalizacji chłodnictwo oraz studia podyplomowa na tej samej Politechnice w zakresie audytów energetycznych. Tomasz Czapla jest absolwentem Politechniki Koszalińskiej specjalność chłodnictwo i klimatyzacja oraz Politechniki Wrocławskiej w zakresie instalacji sanitarnych na specjalności wentylacja i klimatyzacja.

Od początku przyświecał nam cel tworzenia urządzeń, których działanie daje nam satysfakcje i powoduje zadowolenie u naszego klienta. Kiedyś jeden z naszych klientów, który poznał nas gdy jeszcze właściwie nie mieliśmy firmy, ale mieliśmy już wiedzę i chęci do tworzenia oraz brania odpowiedzialności za wykonywane przez nas urządzenia, zdanie które idealnie oddaje charakter firmy, napisał, że jesteśmy firmą „która być może nie przyjmie każdego zlecenia, ale te które zdeklaruje się wykonać zrealizuje na najwyższym profesjonalnym poziomie”.

Wyróżnia nas możliwość dopasowania się do wymogów klienta, czyli wykonujemy urządzenia wg. potrzeb klienta pod kątem dopasowania się do miejsca, konstrukcji, parametrów pracy, czy specyfiki oprogramowania oraz często po ludzko bo „tak po prostu klient chce”. Dzięki rzetelności którą zawsze staramy się reprezentować, zaufało nam wiele międzynarodowych koncernów, stawiając przed nami wyzwania, które jak do tej pory realizowane były wyłącznie przez firmy głównie niemieckie, włoskie, czasem hiszpańskie. Misją firmy jest dostarczać naszym klientką produkty jakościowo na tym samy poziomie co wiodące firmy zagraniczne w dużo lepszych cenach, ale najważniejsze nigdy nie zostawiać klientów bez pomocy w czasie gwarancyjnym jaki i pogwarancyjnym.

Możemy sprostać stawianym przed nami wymaganiami ponieważ, nasza wiedza i doświadczenie w komorach klimatycznych sięga już ponad 20-lat a poprzez wsparcie jakie dostajemy też od taty Pawła Żaka tj. dr. inż. Marka Żaka byłego wykładowcy chłodnictwa, automatyki na Politechnice Wrocławskiej, którego też wiedza praktyczna sięga już kilkudziesięciu lat, możemy podejmować ciągle nowe, jeszcze trudniejsze wyzwania.

Tomasz Czapla
Właściciel
tel: 500 256 470

Paweł Żak
Właściciel
tel: 721 260 521

Klienci o nas

  • null

    Firma bardzo rzetelna i uczciwa. Instalacja pomp ciepła wykonana sprawnie i bezpiecznie. Z czystym sumieniem mogę ją polecić innym osobom

    Ewa Kowal  

  • null

    Firma prowadzona jest przez fachowców którzy posiadają doświadczenie i praktykę w sferze swej działalności.

    Jacek Śmigierski