Komory klimatyczne i specjalistyczne urządzenia chłodnicze

Specjalistyczne urządzenia chłodnicze – Komora klimatyczna

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym Klientów, którzy różnią się od siebie potrzebami oraz wymaganiami, tworzymy urządzenia na specjalne zamówienia. Są one odporne na warunki atmosferyczne w miejscach pracy, posiadające zwiększoną odporność na kurz, wodę czy korozję, jak i również dopasowane do specyficznych miejsc montażu i użytkowania.


Naszym najważniejszym zadaniem przy projektowaniu urządzeń niestandardowych dla przemysłu jest wytworzenie urządzenia spełniającego wymagania odbiorcy i bezpośredniego użytkownika, czyli maksymalnie prostego w użytkowaniu i serwisie z łatwym dostępem do podzespołów wymagających konserwacji. Nasze komory klimatyczne oraz inne urządzenia bardzo często mają wydłużona gwarancje do 36 miesięcy. Jest to spowodowane naszą wiarą w to, że produkty przez nas oferowane są wytwarzane z najwyższej jakości, starannie dobieranych podzespołów, które tworzone są z wielkim zaangażowaniem i doświadczeniem praktycznym.


Nasi Klienci to kopalnie, elektrownie, huty, zakłady przemysłu metalowego oraz fabryki zmywarek, lodówek, pralek, napędów pasowych oraz inne branże, w których komora klimatyczna jest niezbędnych elementem wyposażenia.

 

Zapraszamy do współpracy

komora klimatyczna