Specjalistyczne urządzenia chłodnicze

Specjalistyczne urządzenia chłodnicze – Komora klimatyczna

   Wychodząc naprzeciw oczekiwaną klientów,  często o bardzo różnych potrzebach, tworzymy urządzenia na specjalne zamówienia, odporne na warunki atmosferyczne w miejscach pracy, posiadające zwiększoną odporność na kurz,  wodę czy korozję, dopasowane do specyficznych miejsc montażu i użytkowania.


   Naszym  najważniejszym zadaniem przy projektowaniu urządzeń niestandardowych dla przemysłu, jest wytworzenie urządzenia spełniającego wymagania odbiorcy i bezpośredniego użytkownika, czyli maksymalnie prostego w użytkowaniu i serwisie z łatwym dostępem do podzespołów wymagających konserwacji. Urządzenia nasze bardzo często mają wydłużona gwarancje do 36 miesięcy ze względu na pewność jaką mamy, że produkty przez nas oferowane są wytwarzane z najwyższej jakości podzespołów staranie dobieranych i wytwarzanych z wielkim zaangażowaniem i doświadczeniem praktycznym.


   Nasi klienci to kopalnie, elektrownie, huty, zakłady przemysłu metalowego oraz fabryki zmywarek, lodówek, pralek, napędów pasowych, biogazowni i wiele innych.

 

Zapraszamy do współpracy 

komora klimatyczna